Тариф "ДІЛОВИЙ КВАРТАЛ"

12 липня 2017, внесені зміни 01 листопада 2017

Шановні клієнти!
Кур'єрська компанія ВАЙБІПОСТ ДЕЛІВЕРІ започатковує нову послугу для офісів, бізнес-центрів -
Тариф "Діловий Квартал"

«Діловий квартал» обслуговується нашою кур'єрською компанією за ціною лише 55 гривень.
Район обслуговування обмежено вулицями - від Львівської площі - Великою Житомирською, Трьохсвятительською до Європейської площі, далі вулицею Михайла Грушевського до Арсенальної площі, далі вулицею Івана Мазепи до площі Слави, далі вулицею Лаврською до площі Героїв ВВВ, далі бульваром Дружби Народів до Либідської площі, далі вулицею Каземіра Малевича, Короленківською, Жилянською до перетину з вулицею Павла Пестеля, далі вулицею Бульварно-Кудрявською до Львівської площі. вайбипост
Усі вулиці та бульвари, провулки та площі, що входять всередину даного району обслуговуються лише за 55 гривень протягом 90 хвилин з моменту отримання нашими операторами персонального доручення, або з моменту отримання нашим кур’єром відправлення на доставку. Усі відправлення, що будуть прямувати за межі «Ділового кварталу» або в межі «Ділового кварталу» будуть тарифікуватися за стандартним тарифом – від 59 гривень залежно від напрямку.
Тариф «Діловий квартал» діє на відправлення до 10 кг в межах району. При вазі більше 10 кг тариф не діє (діє стандартний тариф – Район або Берег + 7 грн за кожний наступний кілограм від граничної маси).


Детальну інформацію дізнавайтеся у наших операторів за телефоном +38 066 836 77 55


вайбипост